ABOUT ILAD
 

İLAD 15. Olağan Genel Kurul Toplantısı


İLAD İletişim Araştırmaları Derneği, 15. Olağan Genel Kurul Toplantısı 28 Mart  2020 Cumartesi günü saat 13.30 dan itibaren İstanbul Beşiktaş Eski Yıldız Caddesi 30 numarada yer alan DAİRE COWORKİNG Salon 6 da yapılacak.

20 Mart 2020 günü için ilan edilen İlk  toplantıda 250 yi aşan üyelerimizin  yarıdan fazlasının katılımı  sağlanamadığı için çoğunluk aranmayan  ikinci toplantı günü olan 28 MART 2020 CUMARTESİ günü, toplantımızın yapılacağı gün oluyor. Üyelerimizi özellikle 28 Mart Cumartesi günü saat 13.30 – 17.30 arasında gerçekleşecek olan 15. Olağan Genel Kurul toplantımıza bekliyoruz.

İLAD’ın  14.Genel Kurul’dan itibaren geçen üç yıllık zaman diliminde önemli başarılara imza attı. İLAD Yönetiminin çalışmalarına ilişkin yıllık faaliyet raporlarını her yıl ocak ayında siz üyelerimize iletiyoruz. 15.Olağan Genel Kurulda da üç yıllık çalışma raporu ile bu döneme ilişkin tüm faaliyetleri üyelerimizin bilgisine sunacağız. İLAD çalışmaları ile ilgili bilgilere www.ilad.org.tr web sitemizden ulaşıyorsunuz.

İLAD  iletişim eğitimi veren tüm programların dış değerlendirme ve akreditasyon kuruluşu olarak da çalışmalarını sürdürüyor. İLAD ın akreditasyon çalışmalarına ilişkin bilgileri de İLAD’ın oluşturduğu İletişim Eğitimi Değerlendirme Akreditasyon Kurulu (İLEDAK ) ın  www.iledak.org web sitemizde bulacaksınız.

Genel kurulumuzda, İLAD’ı tüm çalışmalarına ilişkin önemli konular tartışılıp kararlar alınacağı için siz değerli üyelerimizin görüş ve oyları Genel Kurulumuzu zenginleştirecek ve etkinleştirecektir.

Katılımınızı bekliyoruz.   Saygılarımızla

                                                                                        

İLAD Yönetim Kurulu

adına Başkan Prof.Dr.Aysel Aziz

 

          --------------------                                                                                                         

İLAD 15. OLAĞAN GENEL KURULU DAVETİ

İLAD İletişim Araştırmaları Derneğinin 15. Olağan Genel Kurulu  20 Mart 2020  günü saat 13.30 da DAİRE COWORKİNG Salon 6 Beşiktaş  Eski Yıldız Caddesi No:30 numarada aşağıdaki gündemle yapılacaktır.

Çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantı 28 Mart 2020 Cumartesi günü saat 13.30 da aynı adreste çoğunluk aranmadan yapılacaktır.

Üyelerimize duyurulur.

 

15. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI GÜNDEMİ:

1-   Açılış, yoklama, başkanlık divanı seçimi

2-   Genel Kurul tutanağının başkanlık divanınca imzalanmasına yetki verilmesi

3-   Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu raporlarının okunması

4-   Raporlar, Bilanço ve Bütçe taslağı üzerinde görüşmeler

5-  Gelecek üç yıllık bütçenin kabulü ve geçen üç yıllık bütçe uygulamasının onaylanması

6-   Yönetim ve Denetim Kurullarının aklanması

7-   Üç yıllık temsil süresi dolacak olan İLAD İktisadi İşletmesinin yeniden yetkilendirilmesi konusunda  Yönetimin Kurulunun tam yetkili kılınması

8- Yönetmeliklerde değişiklik öngören karar tasarılarının görüşülmesi ve oylanması

9-  Yönetim,  Denetim ve Onur Kurulu üyelerinin seçimi

10-   Dilekler ve kapanış